top of page

25 Nisan 1995 yılında Yaşar YAŞA tarafından kurulmuş olan Yaşar Teknik Hırdavat, ticaret hayatına teknik hırdavat malzemelerinin satışı ile başlamıştır. 2003 yılında Sabit Teknik Hırdavat Makina Gıda Sanayi Ticaret Ltd. Şti. olarak isim değiştirmiştir. Kurulduğu günden bugüne muhtelif teknik hırdavat ve sanayi malzemeleri konusunda müşterilerine tedarik ve destek hizmeti vermekte olup bünyesinde barındırmış olduğu bayilik ve distribütörlüklerle çalıştığı satıcı ve nihai tüketiciye çözüm ortağı olmuş, her geçen gün müşteri ve ürün portföyünü sürekli geliştirmekte, küçük ve orta boy imalatçılardan, diğer hırdavat mağazaları ve büyük sanayi tesislerine kadar sanayinin her alanında aktif olarak büyüyerek sektörün önde gelen firmaları arasında yer almıştır.

Bugün Sabit Teknik Hırdavat, 6.000 m2 kapalı alan sahip 2 mağazası, 17 araçtan oluşan filosu, 3.000’nin üzerinde aktif müşterisi ve 40.000’den fazla çeşitten oluşan ürün portföyü, yüksek servis ve hizmet kalitesi ile sizlere hizmet vermektedir.

Sabit Teknik Hırdavat, bağlantı elemanlarından kaynak malzemelerine, elektrikli el aletlerinden endüstriyel gazlara, el aletleri, matkap ve kesici takım aletleri, kesici, aşındırıcı zımpara ve taşlardan oluşan zengin ürün yelpazesi ile müşterilerinin iş ve üretim süreçlerini hızlı malzeme tedariki prensibiyle desteklemektedir.

Benzersiz ve kaliteli ürün portföyü, Türkiye içinde her noktaya ulaşması, zengin ürün yelpazesi ve müşteriye uygun satış koşulları, büyük firmaların dağıtım kanalı olması ile her geçen gün büyümesine devam etmektedir.

Firmamız sağlam ve uzun soluklu olarak kurulmuş olduğu ticari ilişkileri sayesinde sadece İzmir ve Ege bölgesinde değil, tüm Türkiye’de mal alımı ve satımı yapmaktadır. Firmamızın köklü ilişkileri sayesinde benimsemiş olduğu iyi hizmet anlayışıyla Türkiye pazarında bilinen bir firma haline gelmiştir.

Sabit Teknik Hırdavat Ltd, genç, dinamik, araştıran, müşterilerine güven kaynağı olan verdiği sözü yaptığı işlerle kanıtlayan öncü bir şirket olmanın inancı ile hareket etmektedir. Her biri kendi alanlarında Türkiye ve Dünya çapında olan markaların bayii olarak, Sabit Teknik Hırdavat, üretim süreçlerinde müşterilerin ihtiyacı olan ürünleri tespit etmek, en hızlı şekilde malzemelerin teminini sağlamak ve üstün satış sonrası hizmetleri vermek konularında uzmanlaşmıştır.

Daha büyük kitlelere ulaşmak ve gelişmek için çaba gösteren şirketimiz her geçen gün büyümektedir. 25 yılı aşkın bu süreç içinde gerek ülkemizin gerekse firmamızın gelişimi sonucu en güvenilir lider firma konumunda olmanın gururunu yaşıyoruz.

Her zaman ve Her yerde müşteri odaklı olarak çalışan şirketimiz için, samimi, saygılı ve dürüst bir anlayışla, sürekli ürün ve hizmet kalitesini artırmaya dayanan gelişimle, başarının sinerjiden kaynaklandığına inanarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, hizmet vermek, vazgeçilmez değerlerimizdir.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına, Satış ve Pazarlama ekibi tarafından talep doğrultusunda, birçok ürünün tanıtımı ve uygulaması için teknik destek ve eğitim hizmeti de verilmektedir. 2010 yılında ISO 9001 belgesini, 2017 yılında bünyesine kattığı ISO 9001:2015 belgesi ile de kalite standardını belgelendirerek, sektörde fark yaratan bir konuma sahip olmuştur.

Meet The Team

bottom of page