top of page

Müşterilerimize, bayiliğini yaptığımız şirketlere, personelimize ve sektörümüze;
• Samimi, saygılı ve dürüst bir anlayışla,
• Sürekli ürün ve hizmet kalitesini artırmaya dayanan gelişimle,
• Başarının sinerjiden kaynaklandığına inanarak,
• Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, hizmet vermek, vazgeçilmez değerlerimizdir.

Müşterinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını doğru anlamak, çalışmalarımızı müşteri odaklı şekilde sürdürmek, firma olarak büyürken aynı oranda hizmetimizin kalitesini dürüstlükten ödün vermeyecek şekilde devamlı arttırmak, işlerimizi zamanında tamamlayarak müşteriye olan bağlılığımızı daima korumak şirket olarak önem verdiğimiz ve çalışma hayatımızda her zaman dikkat ettiğimiz unsurlardır.

Beraber çalıştığımız müşterilerimiz bize güvenebileceklerinin bilincindedirler ve bunun sürdürülebilirliği adil çalışma anlayışımız ile sağlanıyor olacaktır.
Bugün Sabit Teknik Hırdavat, 6.000 m2 kapalı alan sahip 2 mağazası, 17 araçtan oluşan filosu, 3.000’nin üzerinde aktif müşterisi ve 40.000’den fazla çeşitten oluşan ürün portföyü, yüksek servis ve hizmet kalitesi ile sizlere hizmet vermektedir.

Sabit Teknik Hırdavat, bağlantı elemanlarından kaynak malzemelerine, elektrikli el aletlerinden endüstriyel gazlara, el aletleri, matkap ve kesici takım aletleri, kesici, aşındırıcı zımpara ve taşlardan oluşan zengin ürün yelpazesi ile müşterilerinin iş ve üretim süreçlerini hızlı malzeme tedariki prensibiyle desteklemektedir.

Benzersiz ve kaliteli ürün portföyü, Türkiye içinde her noktaya ulaşması, zengin ürün yelpazesi ve müşteriye uygun satış koşulları, büyük firmaların dağıtım kanalı olması ile her geçen gün büyümesine devam etmektedir.

Firmamız sağlam ve uzun soluklu olarak kurulmuş olduğu ticari ilişkileri sayesinde sadece İzmir ve Ege bölgesinde değil, tüm Türkiye’de mal alımı ve satımı yapmaktadır. Firmamızın köklü ilişkileri sayesinde benimsemiş olduğu iyi hizmet anlayışıyla Türkiye pazarında bilinen bir firma haline gelmiştir.

Sabit Teknik Hırdavat Ltd, genç, dinamik, araştıran, müşterilerine güven kaynağı olan verdiği sözü yaptığı işlerle kanıtlayan öncü bir şirket olmanın inancı ile hareket etmektedir. Her biri kendi alanlarında Türkiye ve Dünya çapında olan markaların bayii olarak, Sabit Teknik Hırdavat, üretim süreçlerinde müşterilerin ihtiyacı olan ürünleri tespit etmek, en hızlı şekilde malzemelerin teminini sağlamak ve üstün satış sonrası hizmetleri vermek konularında uzmanlaşmıştır.

Daha büyük kitlelere ulaşmak ve gelişmek için çaba gösteren şirketimiz her geçen gün büyümektedir. 25 yılı aşkın bu süreç içinde gerek ülkemizin gerekse firmamızın gelişimi sonucu en güvenilir lider firma konumunda olmanın gururunu yaşıyoruz.

Her zaman ve Her yerde müşteri odaklı olarak çalışan şirketimiz için, samimi, saygılı ve dürüst bir anlayışla, sürekli ürün ve hizmet kalitesini artırmaya dayanan gelişimle, başarının sinerjiden kaynaklandığına inanarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayarak, hizmet vermek, vazgeçilmez değerlerimizdir.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına, Satış ve Pazarlama ekibi tarafından talep doğrultusunda, birçok ürünün tanıtımı ve uygulaması için teknik destek ve eğitim hizmeti de verilmektedir. 2010 yılında ISO 9001 belgesini, 2017 yılında bünyesine kattığı ISO 9001:2015 belgesi ile de kalite standardını belgelendirerek, sektörde fark yaratan bir konuma sahip olmuştur.

bottom of page